Naše ordinace

Pro přehrání videa klikněte

Vybavení naší stomatologické ordinace

Reciproc

Nejnovější endomotor na strojové opracování kořenových kanálků, zkracuje čas a zvyšuje efektivitu endodontického ošetření. Menší počet kroků a nástrojů usnadňuje zprůchodnění a pročištění i úzkých a zakřivených kanálků a zaručuje kvalitu ošetření.

Beefill

Je přístroj na plnění kořenových kanálků. V první fázi ošetření je zaplněn hrot kořene tzv. metodou vertikální kondenzace. V druhé fázi je kořenový kanálek zaplněn teplou gutaperčou, která zajistí rovnoměrné zaplnění a dokonalé utěsnění kořenového kanálku včetně všech bočních ratifikací. Výhodou takto ošetřených kořenových kanálků je optimálního zaplnění a nízké riziko následných komplikací. To vše je předpokladem pro následné a dlouhodobé využití ošetřeného zubu.

Capmix

Je míchací přístroj pro kapslované dentální materiály. Zajistí dokonalé promísení a homogenní strukturu míchaného materiálu. Díky přesnému poměru jednotlivých složek v kapslích již z výroby a automatickému promísení v předepsaném čase, získáváme velmi kvalitní materiál s dlouhou životností.

Apexlocator Raypex 5

Elektronický přístroj, který slouží k přesnému změření délky kořenových kanálků. Toto měření je velmi důležité pro správné provedení endodontického ošetření zubu. Měření tímto přístrojem je naprosto bezbolestné. Jeho použitím můžeme výrazně snížit počet rentgenových snímků u endodontického ošetření a tím snížit zátěž zářením pro pacienta.

Endomotor IT professional

Je zařízení, které pohání endo-nástroje v kořenovém kanálku. Dokážeme tak zachránit i zuby, které byly dříve odsouzeny k extrakci. Díky vnitřnímu programu kontroluje endomotor zachycení nástroje v kanálku a opačným chodem může okamžitě nástroj uvolnit, tzv. kontrola trakce.

Strojové opracování kořenových kanálků Ni-Ti nástroji, které jsou pevné, ale zároveň pružné a ohebné je s výhodou využito i při ošetření kanálků se složitější anatomií, zejména jednoduše či dvojitě zakřivených… Toto ošetření je sice výrazně nákladnější, avšak pro pacienta rychlejší a většinou i kvalitnější než při použití ručních nástrojů z nerezové oceli.

Vysokofrekvenční kauter

Je vysokofrekvenční elektrický přistroj pro odstranění hyperplastických měkkých tkání, tím zpřístupňuje kazy umístěné pod měkkými tkáněmi a dále způsobuje hemokoagulaci tj. stavění krvácení. Výhodou použití řezu elektrickým proudem je výrazně nižší pooperační bolestivost a rychlejší hojení. Je vhodný k menším chirurgickým zákrokům.

Lupové brýle

Lupové brýle umožní lepší přehled operačního pole a téměř eliminují přehlédnutí zubního kazu. Jejich nenahraditelnost je patrná při hledání kořenových kanálků. Také při přesné preparaci protetických prací jsou tyto brýle výborným pomocníkem.

Kofferdam

Kofferdam je latexová napínatelná blána, která slouží k izolaci zubů, na kterých se pracuje. K zubům se nedostanou sliny a zůstanou zcela v suchu.

Nasazuje se velmi rychle a jednoduše a pacientovi i lékaři přináší pohodlné ošetření, při kterém může v klidu polykat s výhodou, že mu do úst neteče žádná voda.

Nejčastěji se používá při zhotovení fotokompozitních-bílých výplní, aby výplň nebyla kontaminována slinami a ani vlhkostí z dechu. Zcela nutná je při odvrtávání starých amalgámových výplní, kdy se uvolněná rtuť nedostane do organismu. Dále při endodoncii-plnění kořenových kanálků, kdy se tak zcela zamezí kontaminování kanálku slinami a pacientovi se do úst nedostanou výplachové roztoky.

Co se u nás děje

5.5.2017 - MDDr. Maroš Henček odchází

MDDr. Maroše Henčeka nahrazuje MDDr. Kateřina Tročilová

7.7.2015 - Pro naše milé pacienty s pojišťovnou 211

Pro naše milé pacienty s pojišťovnou 211 - Ministerstva vnitra s radostí oznamujeme, že nám byla smlouva nově schválena. K dnešnímu dni máme uzavřenou smlouvu se všemi pojišťovnami v ČR.

3.3.2014 - Akce na dentální hygienu

Abychom Vám zpříjemnili aktuální období, rozhodli jsme se pro Vás udělat akci na služby dentální hygienistky...

3.2.2014 - MDDr. Edita Novotná (Prášková) ordinuje

Opět se můžete objednávat na ošetření k MDDr.Editě Novotné (Práškové).

28.11.2013 - Společnost Benefity

Pro své klienty jsme uzavřeli smlouvu se společností Benefity. Pokud této služby využíváte, můžete je nyní uplatnit i u nás. Více info na www.benefity.cz

21.10.2013 - U nás pacienti mohou využívat wifi připojení zdarma

Poskytujeme pacinetům internetové připojení zdarma...

16.7.2013 - AKCE DENTÁLNÍ HYGIENA!

Abychom Vám zpříjemnili období letních prázdnin, rozhodli jsme se pro Vás udělat akci na služby dentální hygienistky...

Naše
smluvní pojištovny
Smluvní pojištovny
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat