Zubní lékaři naší stomatologie

MDDr.Edita Novotná - lékařka a jednatelka společnosti

Tel.: +420 773 523 322
E-mail: praskova@stomatologpraha.cz

Ordinace: Senovážné náměstí 22, Praha 1

Edita Prášková

Vystudovala jsem Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, kde jsem absolvovala obor Zubní lékařství. Po ukončení studia jsem sbírala zkušenosti a praxi na soukromých klinikách, kde jsem se seznámila s nejmodernějšími postupy, přístroji a nadstandardní péčí o klienta.

Oblastí mého zájmu je převážně estetická stomatologie (bílé výplně), endodoncie(léčba kořenových kanálků) a protetika (korunky,můstky). Ve všech oblastech se stále vzdělávám na různých odborných seminářích a školeních. Aktivně sleduji nové trendy a postupy, které uplatňuji v péči o pacienta.

MDDr.David Novotný - vedoucí lékař

Tel.: +420 773 523 322
E-mail: novotny@stomatologpraha.cz

Ordinace: Senovážné náměstí 22, Praha 1

David Novotný

Lékařskou fakultu jsem vystudoval na Masarykově univerzitě v Brně. Později jsem působil v soukromých zdravotnických zařízeních jako praktický zubní lékař. Díky těmto pracovištím jsem se seznámil s nejmodernějšími postupy, přístroji a nadstandardní péčí o pacienta.

Nejraději mám záchovnou stomatologii, konkrétněji strojové opracovaní kořenových kanálků (endodoncie), bílé (fotokompozitní) výplně, náhrady rozsáhlejších defektů (inlaye,onlaye). Každý pacient se u mne dočká důkladného vyšetření včetně rentgenových snímků, kde mu bude vše podrobně vysvětleno a ukázáno.

MDDr. Gabriela Holubová

Ordinace: Senovážné náměstí 22, Praha 1

E-mail: holubova@stomatologpraha.cz

MDDr. Gabriela Holubová

Zubní lékařství jsem vystudovala na 1.Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Předcházení onemocnění tvrdých zubních tkání a závěsného aparátu zubu považuji za základ oboru. Průběžně se vzdělávávám ve všech oblastech zubního lékařství, zejména záchovné stomatologii, parodontologii a protetice. Nebojím se ani náročnějšího ošetření malých dětí.

Bezbolestnost výkonu a komunikace s pacientem jsou u mne základním bodem ošetření. Ráda Vám vše vysvětlím a seznámím Vás s průběhem ošetření. Už se nemusíte bát chodit k zubaři!Daniela Mutinská DiS.Přijďte se přesvědčit, že návštěva zubního lékaře nemusí být nepříjemnou nutností.

Co se u nás děje

5.5.2017 - MDDr. Maroš Henček odchází

MDDr. Maroše Henčeka nahrazuje MDDr. Kateřina Tročilová

7.7.2015 - Pro naše milé pacienty s pojišťovnou 211

Pro naše milé pacienty s pojišťovnou 211 - Ministerstva vnitra s radostí oznamujeme, že nám byla smlouva nově schválena. K dnešnímu dni máme uzavřenou smlouvu se všemi pojišťovnami v ČR.

3.3.2014 - Akce na dentální hygienu

Abychom Vám zpříjemnili aktuální období, rozhodli jsme se pro Vás udělat akci na služby dentální hygienistky...

3.2.2014 - MDDr. Edita Novotná (Prášková) ordinuje

Opět se můžete objednávat na ošetření k MDDr.Editě Novotné (Práškové).

28.11.2013 - Společnost Benefity

Pro své klienty jsme uzavřeli smlouvu se společností Benefity. Pokud této služby využíváte, můžete je nyní uplatnit i u nás. Více info na www.benefity.cz

21.10.2013 - U nás pacienti mohou využívat wifi připojení zdarma

Poskytujeme pacinetům internetové připojení zdarma...

16.7.2013 - AKCE DENTÁLNÍ HYGIENA!

Abychom Vám zpříjemnili období letních prázdnin, rozhodli jsme se pro Vás udělat akci na služby dentální hygienistky...

Naše
smluvní pojištovny
Smluvní pojištovny
„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain