Mikroskop v zubní ordinaci

Mikroskop KapsMikroskop Kaps

Operační mikroskop je v ordinaci zubního lékaře potřeba již k většině ošetření. Použití mikroskopu nám umožňuje mnohonásobné zvětšení zubních struktur, které jsou lidským okem takřka neviditelné a tím pádem neošetřitelné.

Naše ordinace jsou vybaveny mikroskopem německé firmy Kaps a americké firmy Labomed. Tyto přístroje vynikají špičkovou optikou a dlouholetou tradicí. Zubní lékař tak může pracovat při 5 až 30 násobném zvětšení. Mikroskop nám také dokonale osvětlí a zpřehlednění ošetřované tkáně na zubu, usnadňuje práci, zlepšuje výsledky ošetření. Pod operačním mikroskopem rozeznáme i sebemenší kazy a spáry u nedokonale zhotovených výplní, korunek, praskliny zubů, které při vyšetření okem nemá ošetřující možnost zpozorovat. Pod mikroskopem jsme schopni odstranit všechnu zkaženou tkáň a do detailů vymodelovat estetické a funkční bílé výplně.

Při ošetření kořenových kanálků zubů má použití operačního mikroskopu největší význam. Kořenový systém a kanálky jsou bez zvětšujících optických pomůcek často prakticky neošetřitelné. Endodontické ošetření bez mikroskopu má mnohonásobně nižší úspěšnost, a proto pracujeme s nejvyšší řadou mikroskopů. Můžeme tak řešit různé komplikace endodontického ošetření, jako jsou zalomené kořenové nástroje, kořenové kanálky s komplikovaným tvarem a průběhem atd. Jsme schopni ošetřit zuby, které byly určeny k vytažení.

Požadujte ošetření pod mikroskopem!

Ve všech oborech medicíny je již standardem používání zvětšující techniky a lékaři běžně používají operační mikroskop či lupové brýle? Je samozřejmé, že můžeme ošetřit jen to, co vidíme. Ve stomatologii je zvlášť nutné, aby lékař pracoval na zvětšených a správně osvětlených zubních tkáních s operačním mikroskopem.

Co se u nás děje

5.5.2017 - MDDr. Maroš Henček odchází

MDDr. Maroše Henčeka nahrazuje MDDr. Kateřina Tročilová

7.7.2015 - Pro naše milé pacienty s pojišťovnou 211

Pro naše milé pacienty s pojišťovnou 211 - Ministerstva vnitra s radostí oznamujeme, že nám byla smlouva nově schválena. K dnešnímu dni máme uzavřenou smlouvu se všemi pojišťovnami v ČR.

3.3.2014 - Akce na dentální hygienu

Abychom Vám zpříjemnili aktuální období, rozhodli jsme se pro Vás udělat akci na služby dentální hygienistky...

3.2.2014 - MDDr. Edita Novotná (Prášková) ordinuje

Opět se můžete objednávat na ošetření k MDDr.Editě Novotné (Práškové).

28.11.2013 - Společnost Benefity

Pro své klienty jsme uzavřeli smlouvu se společností Benefity. Pokud této služby využíváte, můžete je nyní uplatnit i u nás. Více info na www.benefity.cz

21.10.2013 - U nás pacienti mohou využívat wifi připojení zdarma

Poskytujeme pacinetům internetové připojení zdarma...

16.7.2013 - AKCE DENTÁLNÍ HYGIENA!

Abychom Vám zpříjemnili období letních prázdnin, rozhodli jsme se pro Vás udělat akci na služby dentální hygienistky...

Naše
smluvní pojištovny
Smluvní pojištovny
„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich