Mikroskop v zubní ordinaci

Mikroskop KapsMikroskop Kaps

Operační mikroskop je v ordinaci zubního lékaře potřeba již k většině ošetření. Použití mikroskopu nám umožňuje mnohonásobné zvětšení zubních struktur, které jsou lidským okem takřka neviditelné a tím pádem neošetřitelné.

Naše ordinace jsou vybaveny mikroskopem německé firmy Kaps a americké firmy Labomed. Tyto přístroje vynikají špičkovou optikou a dlouholetou tradicí. Zubní lékař tak může pracovat při 5 až 30 násobném zvětšení. Mikroskop nám také dokonale osvětlí a zpřehlednění ošetřované tkáně na zubu, usnadňuje práci, zlepšuje výsledky ošetření. Pod operačním mikroskopem rozeznáme i sebemenší kazy a spáry u nedokonale zhotovených výplní, korunek, praskliny zubů, které při vyšetření okem nemá ošetřující možnost zpozorovat. Pod mikroskopem jsme schopni odstranit všechnu zkaženou tkáň a do detailů vymodelovat estetické a funkční bílé výplně.

Při ošetření kořenových kanálků zubů má použití operačního mikroskopu největší význam. Kořenový systém a kanálky jsou bez zvětšujících optických pomůcek často prakticky neošetřitelné. Endodontické ošetření bez mikroskopu má mnohonásobně nižší úspěšnost, a proto pracujeme s nejvyšší řadou mikroskopů. Můžeme tak řešit různé komplikace endodontického ošetření, jako jsou zalomené kořenové nástroje, kořenové kanálky s komplikovaným tvarem a průběhem atd. Jsme schopni ošetřit zuby, které byly určeny k vytažení.

Požadujte ošetření pod mikroskopem!

Ve všech oborech medicíny je již standardem používání zvětšující techniky a lékaři běžně používají operační mikroskop či lupové brýle? Je samozřejmé, že můžeme ošetřit jen to, co vidíme. Ve stomatologii je zvlášť nutné, aby lékař pracoval na zvětšených a správně osvětlených zubních tkáních s operačním mikroskopem.

Co se u nás děje

5.5.2017 - MDDr. Maroš Henček odchází

MDDr. Maroše Henčeka nahrazuje MDDr. Kateřina Tročilová

7.7.2015 - Pro naše milé pacienty s pojišťovnou 211

Pro naše milé pacienty s pojišťovnou 211 - Ministerstva vnitra s radostí oznamujeme, že nám byla smlouva nově schválena. K dnešnímu dni máme uzavřenou smlouvu se všemi pojišťovnami v ČR.

3.3.2014 - Akce na dentální hygienu

Abychom Vám zpříjemnili aktuální období, rozhodli jsme se pro Vás udělat akci na služby dentální hygienistky...

3.2.2014 - MDDr. Edita Novotná (Prášková) ordinuje

Opět se můžete objednávat na ošetření k MDDr.Editě Novotné (Práškové).

28.11.2013 - Společnost Benefity

Pro své klienty jsme uzavřeli smlouvu se společností Benefity. Pokud této služby využíváte, můžete je nyní uplatnit i u nás. Více info na www.benefity.cz

21.10.2013 - U nás pacienti mohou využívat wifi připojení zdarma

Poskytujeme pacinetům internetové připojení zdarma...

16.7.2013 - AKCE DENTÁLNÍ HYGIENA!

Abychom Vám zpříjemnili období letních prázdnin, rozhodli jsme se pro Vás udělat akci na služby dentální hygienistky...

Naše
smluvní pojištovny
Smluvní pojištovny
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat